نحوه ثبت سفارش و پرداخت

از آنجایی که فروشگاه اینترنتی کتونیکس فروشگاه اینترنتی است لذا خرید و سفارش کالا تنها از طریق وبسایت فروشگاه و یا صفحه اینستاگرام فروشگاه و یا شماره واتساپ فروشگاه امکان پذیر میباشد.

همه کاربران می‌توانند به صورت اینترنتی و با استفاده از همه کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب از طریق درگاه امن وبسایت، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

ویا به صورت کارت به کارت از طریق صفحه اینستاگرام فروشگاه و یا شماره واتساپ فروشگاه پرداخت خود را انجام دهند.

ثبت سفارش از طریق وبسایت
How To Buy In website - Adding To cart How To Buy In website - Review The Cart How To Buy In website - Adding Your Adress And Payment

ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق باشد، ولی مبلغ از حساب من کم شده باشد؟

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد.

در این حالت معمولاً پول شما در حساب های میانی بانک است و خود بانک مغایرت ‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد.

اگر حداکثر تا 72 ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

آیا پرداخت اینترنتی وجه سفارش در فروشگاه اینترنتی کتونیکس امن است؟

پرداخت اینترنتی به گونه‏‌ای طراحی شده که امن و راحت باشد. با وجود این شما نه تنها برای خرید از فروشگاه کتونیکس که هنگام هرگونه پرداخت اینترنتی برای اطمینان از امنیت پرداخت خود نکته های زیر را رعایت فرمایید:

1) با مشاهده قسمت آدرس (Address Bar)، در مرورگر (Browser) وب خود مطمئن شوید از پروتکل امن https به جای پروتکل http استفاده می‏‌شود به عبارت دیگر باید در ابتدای آدرس، https وجود داشته باشد.

2) قبل از ورود اطلاعات از وجود قفل در قسمت بالا و سمت راست صفحه مرورگر وب خود مطمئن شوید، در صورت عدم مشاهده این قفل از وارد کردن اطلاعات کارت خود خودداری کنید.

3) برای ورود اطلاعات کارت خود حتماً از صفحه کلید مجازی موجود استفاده کنید.

SSL URL In Katoonix
ثبت سفارش از طریق واتساپ

کلیک برروی آیکون واتساپ و ارسال پیام به واحد پشتیبانی

How To Buy From Whatsapp