روند ارسال کالا

واحد ارسال کالای فروشگاه اینترنتی کتونیکس در حال حاضر توانایی ارسال کالا به همه شهرها و روستاهای ایران را دارد.

در این فروشگاه سعی بر این است که کالای خریداری شده توسط مشتریان عزیز با کمترین قیمت و بهترین کیفیت و سریع ترین روش ممکن به دست هموطنان عزیز در سراسر کشور برسد.

از این رو این فروشگاه در حال حاضر تعداد دو شعبه یکی در شمال کشور استان گیلان و یکی در جنوب کشور استان هرمزگان - جزیره قشم را دارا میباشد که با توجه به شرایط زمانی و مکانی مشتریان عزیز ارسال کالا را به صورت رایگان و بدون هیچ هزینه ای از یکی از این شعبه ها با توجه به شرایط ارسال شهرهای مربوطه انجام میدهد.

شعبه 1: استان گیلان

اگر سرعت ارسال کالا برای شما اهمیت بیشتری دارد بهترین انتخاب برای شما ارسال از طریق این انبار است.

ارسال از این انبار هیچ هزینه ای نداشته و محصولات این انبار در همان روز ثبت سفارش تا قبل از ساعت 12 ظهر تحویل اداره پست یا تیپاکس یا باربری .. میشوند

روش های ارسال از این انبار: پست پیشتاز و ویژه (به صورت رایگان) - تیپاکس (به صورت پس کرایه) - باربری و تحویل حضوری در شهرهای اطراف استان (تماس با واحد پشتیبانی)

زمان تحویل کالا از این انبار با توجه به این که همان روز ثبت سفارش کالا ارسال میشود بین 1 الی 5 روز با توجه به مسافت میباشد.

کد پیگیری پستی در همان روز ارسال کالا در بخش سفارش من اطلاعات کاربری قرار داده میشود و برای مشتریان عزیز پیامک میشود

شعبه 2: استان هرمزگان - جزیره قشم

با توجه به محدودیت تعداد ارسال از این انبار روند ارسال کالا از این انبار کمی کند تر انجام میشود

ارسال از این انبار هیچ هزینه ای نداشته و محصولات این انبار بعد از 4 روز تحویل اداره پست و یا تیپاکس میشوند

روش های ارسال از این انبار: به صورت پست سفارشی و یا پیشتاز (به صورت رایگان) - تیپاکس (در بعضی از سفارش ها و پرداخت 50000 تومان)

زمان تحویل کالا از این انبار با توجه به محدودیت تعداد ارسال از این انبار بازه 7 الی 11 روز میباشد که مشتریان عزیز در زمان ثبت سفارش در نظر بگیرند

کد پیگیری پستی با توجه به بازه 4 الی 5 روزه تحویل کالا به اداره پست در بخش سفارش من اطلاعات کاربری قرار داده میشود و برای مشتریان عزیز پیامک میشود